Przetwarzanie może potrwać kilka sekund...

Publikacje

  • -
  • Publikacje do 2012
  • Pokaż
  • Sortuj wg
Parametry wyszukiwania: autor = Albert Kubzdela, jednostka = wszystkie jednostki organizacyjne, typ = Artykuły, dyscyplina = wszystkie dyscypliny, publikacje z lat 2013 - 2020, sortowanie według = daty publikacji od najnowszej

Wyniki wyszukiwania (9)

  • 1.
    On Countable Tightness and the Lindelof Property in Non-Archimedean Banach Spaces / Jerzy Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ), Cristina Perez-Garcia // Journal of Convex Analysis - 2018, vol. 25, iss. 1, s. 181-199

    30 0,794
  • 2.
    On non-archimedean Gurariĭ spaces / J. Kąkol, W. Kubiś, Albert Kubzdela (WBiIŚ) // Journal of Mathematical Analysis and Applications - 2017, vol. 450, iss. 2, s. 969-981

    40 1,138
  • 3.
    On topological properties of Frechet locally convex spaces with the weak topology / S. S. Gabriyelyan, J. Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ), M. Lopez-Pellicer // Topology and its Applications - 2015, vol. 192, s. 123-137

    20 0,493
  • 4.
    Measures of Weak Noncompactness in Non-Archimedean Banach Spaces / C. Angosto, J. Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ) // Journal of Convex Analysis - 2014, vol. 21, no. 3, s. 833-849

    30 0,552
  • 5.
    The finite-dimensional decomposition property in non-Archimedean Banach spaces / Albert Kubzdela (WBiIŚ), Cristina Perez-Garcia // Acta Mathematica Sinica, English Series - 2014, vol. 30, iss. 11, s. 1833-1854

    25 0,475
  • 6.
    A non-archimedean Dugundji extension theorem / Jerzy Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ), Wiesław Śliwa // Czechoslovak Mathematical Journal - 2013, vol. 63, iss. 1, s. 157-164

    15 0,294
  • 7.
    A quantitative version of Krein's theorems for Fréchet spaces / Carlos Angosto, Jerzy Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ), Manuel López-Pellicer // Archiv der Mathematik - 2013, vol. 101, iss. 1, s. 65-77

    20 0,479
  • 8.
    Factor of safety in limit analysis of slopes / Antoni Florkiewicz (WBiIŚ), Albert Kubzdela (WBiIŚ) // Geomechanics and Engineering - 2013, vol. 5, no. 5, s. 485-497

    20 0,350
  • 9.
    Non-Archimedean Quantitative Grothendieck and Krein's Theorems / Jerzy Kąkol, Albert Kubzdela (WBiIŚ) // Journal of Convex Analysis - 2013, vol. 20, no. 1, s. 233-242

    30 0,592