Przetwarzanie może potrwać kilka sekund...

Artykuł

Tytuł

Universally optimal designs under mixed interference models with and without block effects

Autorzy

[ 1 ] Instytut Matematyki, Wydział Elektryczny, Politechnika Poznańska | [ P ] pracownik

Dyscyplina naukowa (Ustawa 2.0)

6.3 Matematyka

Rok publikacji

2017

Opublikowano w

Metrika

Rocznik: 2017 | Tom: vol. 80 | Numer: iss. 6-8

Typ artykułu

artykuł naukowy

Język publikacji

angielski

Słowa kluczowe
EN
  • universal optimality
  • mixed interference model
  • neighbor design
Data udostępnienia online

14.10.2017

Strony (od-do)

789 - 804

DOI

10.1007/s00184-017-0628-x

Punktacja MNiSW / czasopismo

20 [Ujednolicony wykaz czasopism naukowych 2013-2016]

Impact Factor

0,948