Trwa generowanie pliku...

Strona główna / Publikacje / On a generalized model of labeled graphs

Artykuł

Tytuł On a generalized model of labeled graphs
Autorzy

1 Instytut Informatyki, Wydział Informatyki, Politechnika Poznańska | P pracownik

Rok publikacji

2013

Opublikowano w

Discrete Applied Mathematics

Rocznik: 2013 | Tom: vol. 161 | Numer: iss. 13-14

Typ artykułu

artykuł naukowy

Język publikacji

angielski

Strony (od-do)

1818 - 1827

DOI 10.1016/j.dam.2013.02.019
Punktacja MNiSW

25

Ujednolicona punktacja MNiSW za lata 2013-2016

25

Impact Factor

0,677