Przetwarzanie może potrwać kilka sekund...

Artykuł

Tytuł

Periodic solutions of a 2-dimensional system of neutral difference equations

Autorzy

[ 1 ] Instytut Matematyki, Wydział Elektryczny, Politechnika Poznańska | [ P ] pracownik

Dyscyplina naukowa (Ustawa 2.0)

6.3 Matematyka

Rok publikacji

2018

Opublikowano w

Discrete and Continuous Dynamical Systems-Series B

Rocznik: 2018 | Tom: vol. 23 | Numer: no. 1

Typ artykułu

artykuł naukowy

Język publikacji

angielski

Strony (od-do)

359 - 367

URL

http://aimsciences.org/article/noLoginPage?id=2b004d79-cc0d-4d47-bfa8-5e24932f4e92&downloadPdfUrl=http://aimsciences.org/journal/1531-3492/2018/23/1

Zaprezentowany na

4th International Conference on Dynamical Systems and Applications (DSA), 16-18.06.2016, Łódź, Polska

Punktacja MNiSW / czasopismo

30 [Ujednolicony wykaz czasopism naukowych 2013-2016]

Impact Factor

1,008