Przetwarzanie może potrwać kilka sekund...

Artykuł

Tytuł

Pointwise multipliers of Calderón-Lozanovskii spaces

Autorzy

[ 1 ] Instytut Matematyki, Wydział Elektryczny, Politechnika Poznańska | [ P ] pracownik

Rok publikacji

2013

Opublikowano w

Mathematische Nachrichten

Rocznik: 2013 | Tom: vol. 286 | Numer: no. 8-9

Typ artykułu

artykuł naukowy

Język publikacji

angielski

Strony (od-do)

876 - 907

DOI

10.1002/mana.201100156

Punktacja MNiSW

25

Ujednolicony wykaz czasopism naukowych 2013-2016

30

Impact Factor

0,658