Trwa generowanie pliku...

Strona główna / Publikacje / Asymptotic Analysis of Resonances in Nonlinear Vibrations of the 3-dof Pendulum

Artykuł

Tytuł Asymptotic Analysis of Resonances in Nonlinear Vibrations of the 3-dof Pendulum
Autorzy

1 Instytut Mechaniki Stosowanej, Wydział Budowy Maszyn i Zarządzania, Politechnika Poznańska | P pracownik

Rok publikacji

2013

Opublikowano w

Differential Equations and Dynamical Systems

Rocznik: 2013 | Tom: vol. 21 | Numer: iss. 1-2

Typ artykułu

artykuł naukowy

Język publikacji

angielski

Strony (od-do)

123 - 140

DOI 10.1007/s12591-012-0129-3